Webinar : Power’by ile Datalarınızı 3DEXPERIENCE Platformunda Yönetin!

Dassault Systèmes, Şubat 2018 ayından itibaren yayınlanan 2018X Sürümü ile beraber 3DEXPERIENCE platformuna yepyeni bir CATIA V5 entegrasyonu sunuyor. Bu sayede CATIA V5 dataları, ilk defa 3DEXPERIENCE Bulut Platformu ‘nda ve On Premise‘de yönetilebilir hale gelmiştir. Bulut platformuna geçmiş CATIA V5 verileri artık tüm mobil cihazlardan ulaşılabilir hale gelerek, firmanızın dijitalleşme sürecine önemli bir katkı sağlar. Örneğin aşağıdaki resimde web platformu üzerinden CATIA V6,CATIA V5 ortak datalarından oluşan bir sanal ürünün ağaç yapısı ve modelini aynı ekrandan ulaşımı gösterilmiştir.

Webinar’ı Ücretsiz Olarak Şimdi İzleyin!

 

Power’by Size Hangi Değerli Sunuyor?

 • PLM CONNECT

  VERİLERİNİZE bütünlük ve güvenlik kazandırın (tesiste, bulutta)

  -Verileri Organize Edin ve Koruyun

  -CAD dosyanızı PLM Mühendislik Öğelerine dönüştürün

  -Ürün Geliştirme Sürecinizi Değişim ve Değişken Yönetimi ile Yönlendirin

 • ORTAYA ÇIKARIN

  -Ürününüzü WEB Arayüzünde Yapılandırın ve Keşfedin

  3DEXPERIENCE Platform hizmetleri (topluluklar, 3B görüntüleyiciler, gösterge panelleri vb.) aracılığıyla, ürün geliştirme sürecini tüm paydaşlarla mobil arabirimler (tablet, akıllı telefon, mini PC, vb.) üzerinden paylaşın

 • DENEYİMLERİ KEŞFEDİN VE MODELLEYİN

  -Mevcut varlıklarınızda 3DEXPERIENCE uygulamalarından yararlanın

  -Tasarımınızı Simüle Edin ve Üretin

Webinar'ı Şimdi İzleyin! Kayıt Olun:

Power'by ilk etapta CATIA V5 ve Solidworks, gelecekte diğer CAD yazılımlarına entegre edebileceğiniz ve CAD verilerinizi yönetebileceğiniz Dassault Systemes tarafından sizlere sunulan bir çözümdür. Bu hizmeti daha detaylı tanımak ve verilerinizin nasıl kolaylıkla Buluta taşıyacağınızla ilgili hazırladığımız Webinar'ımızı ücretsiz hemen izleyebilirsiniz!

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up