Özel Koşullarla CATIA Satışı – Kampanyaya Katılın!

CATIA V5 V6 Lisans Kampanya

 

CATIA V5 & V6

CATIA (Computer Aided Three Dimensional Interactive Application) Fransız Dassault Systèmes firması tarafından üretilen profesyonel bir CAD/CAM (Computer Aided Design/Computer Aided Manufacturing) uygulamasıdır. İlk versiyonu 1977 yılında uçak endüstrisi için yapılmıştır ve daha sonra geliştirilmeye devam edilerek başta otomotiv ve uçak endüstrisi olmak üzere mimarlık, inşaat, elektronik, medikal, kalıp ve gemi inşaatı alanlarında da her kesime hitap etmektedir.

CATIA V5 ve V6 uygulamaları, sektördeki lider uygulama olmaya ve en çok tercih edilen uygulama olmaya devam etmektedir. En çok tercih edilme sebebi, sektör ile birlikte işbirliği ve uyum içinde çalışması ve sürekli geliştirilmesi için yatırım yapılmasıdır.

 A Sınıfı Yüzeyler

Yüzey kısmında kullanıcılarına A sınıfı yüzeyler oluşturma imkanı sağlayan CATIA programı, bu özelliği sayesinde otomotiv ve uçak endüstrisinde en çok kullanılan program olmuştur. Bunun yanı sıra 3B tasarım, sac metal, tersine mühendislik, cam, viewer, sonlu elemanlar analizi vb. birçok alanda kullanıcılarına sınırsız imkan sunmaktadır.

 

3DEXPERIENCE Platformu

3DEXPERIENCE, Dassault Systèmes firmasının geliştirmiş olduğu ve dünya çapında mühendislik sektöründe öncü olan 3B yazılımları aracılığı ile kendisini tercih eden firmaların tasarım, analiz, üretim ve yönetim yaklaşımını değiştirerek memnun edici müşteri deneyimleri sağlamalarına yardımcı olmaktadır. 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanan işletmeler, zaman içerisinde tüm süreçlerinde “Sosyal İşletmeler” olarak dönüşüm sağlamaktadır.

CATIA 3DEXPERIENCE Platformu sayesinde, kullanıcılar ürünlerini bulut sistemine taşır ve böylece diledikleri yerde projelerine ulaşabilir, değişiklik yapabilirler.

Hızlı İletişim: info@cadem.com.tr


Kampanyaya Katılın! Özel Koşullar ile CATIA Satışı

Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE Platformunda uzmanlaşmış ödüllü tasarım ve mühendislik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sektörü için en uygun 3DEXPERIENCE CATIA Ürün Lisansı'nı sizin için seçiyoruz ve demo sağlıyoruz. Demo başvuru formunu eksiksiz doldurun, uzman ekibimiz size özel bir teklif ile geri dönüş yapsın.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Comments : Off
Scroll Up