CATIA V5 ÖĞRENCİ SÜRÜMÜ

ÖZEL TEKLİF: CATIA V5 ÖĞRENCİ SÜRÜMÜNE ÜCRETSİZ SAHİP OLUN!

Yeni bir Okula Dönüş teklifi! Verdiğimiz promosyon kodu ile CATIA Öğrenci Sürümünü ücretsiz olarak indirin: CATIA4FREE18
Bu promosyon kodu, 31 Ekim’e kadar geçerlidir. Acele edin ve herkese haber verin!

CATIA V5 ÖĞRENCİ SÜRÜMÜ

CATIA®, 3B CAD ürün tasarım mükemmeliyeti için dünyanın lider mühendislik ve tasarım yazılımıdır. Aralarında havacılık ve uzay, otomotiv, tüketici ürünleri ve endüstriyel makinelerin de bulunduğu çok çeşitli sektörlerde ürünler tasarlamak, canlandırmak, analiz etmek ve üretmek için kullanılır. Orijinal ekipman üreticilerinden tedarik zincirlerine ve küçük bağımsız üreticilere kadar tüm üretim topluluğuna hitap eder.

Durup etrafınıza bir bakarsanız, CATIA’nın her yerde olduğunu görürsünüz. CATIA; biraz önce üzerinizden geçen uçakta, az evvel sessizce yanınızdan uzaklaşan arabada, daha yeni cevapladığınız telefonda ve henüz bitirdiğiniz su şişesindedir.

 

CATIA BENİM İÇİN NEDEN ÖNEMLİ?

CATIA, gittikçe daha çok şirket tarafından birincil 3B tasarım sistemi olarak seçilmektedir ve bu nedenle dünyanın CATIA tasarımcı talebini karşılamak gittikçe zorlaşmaktadır. CATIA’yı kullanmayı öğrendiğinizde, gelişmiş bir teknoloji ile çalışmayı ve inovasyonda önemli bir rol oynamayı öğrenmiş olursunuz. CATIA’nın hiçbir sınırı olmadığından hayal gücünüzden tam anlamıyla faydalanabilirsiniz.

CATIA’yı nasıl kullanacağınızı öğrendiğiniz anda çok sayıda sektörde uygulanan çok yönlü bir tasarım aracı bilgisi ile donatılırsınız. Sıfırdan nasıl tasarım yapacağınızı veya önceki tasarımlardan edinilen faydalı bilgilerden nasıl yararlanacağınızı bilirsiniz.

İstediğiniz iş için kendinizi hazırlayın.

 

NEYE SAHİP OLACAĞIM?

CATIA V5 Öğrenci Sürümü, dünyanızı 3B’de tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm gücü size verir.

 

KURULUM KILAVUZUNU İNDİRİN

 

Ücretsiz Öğrenci Sürümü ile Yenilikçi Çözümleri Keşfedin!

CATIA'yı nasıl kullanacağınızı öğrendiğiniz anda çok sayıda sektörde uygulanan çok yönlü bir tasarım aracı bilgisi ile donatılırsınız. Sıfırdan nasıl tasarım yapacağınızı veya önceki tasarımlardan edinilen faydalı bilgilerden nasıl yararlanacağınızı bilirsiniz. Şimdi öğrenmek için adım atma zamanı!

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Comments : Off
Scroll Up