Üretimi Hisset ve Etkileşime Geç!

Sanal Gerçeklik Teknolojileri (VR) ve Artırılmış Gerçeklik Teknolojileri (AG) ve Video Mapping Türkiye’de her geçen gün popülerlik kazanmaktadır. Mühendislik & üretim endüstrisi tarafından kaliteli deneyim sunmak için tercih edilmektedir. CDMVision Ekibi olarak tecrübelerimiz ışığında ürün, montaj, satış & pazarlama, sunum, etkinlik ihtiyaçlarınız için yazılım, uygulama geliştirme, ekipman, donanım tedarik gibi en son 3D Teknolojiler ile çözüm ortağınız oluyoruz.


Sanal Gerçeklik (Virtual Reality) Çözümleri

CDMVision Ekibi olarak; sahip olduğumuz deneyim ve yaratıcı bakış açımız ile otomotiv, mühendislik ve imalat sektörü başta olmak üzere; mimari, eğlence ve pazarlama sektörlerine kadar geniş bir yelpazede sanal gerçeklik teknolojileri (Virtual Reality Technologies) uygulama & donanım çözümleri sağlıyoruz. İhtiyacınıza özel 3D sanal gerçeklik uygulaması geliştiriyoruz. Sanal gerçeklik gözlüğü, sanal gerçeklik video çözümleri, 3 boyutlu dünya ve daha fazlası.


Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) Çözümleri

Gerçek dünya ile bilgisayar dünyasının birbiri içine geçtiği artırılmış gerçeklik teknolojisi (Augmented Reality Technologies) ile gerçek dünyadaki nesnelerin görüntülerinin bilgisayarlar tarafından üretilen grafik, ses, video ve konum verileri gibi ek veriler ile gerçek zamanlı olarak zenginleştirerek daha detaylı ve anlaşılır bir şekilde tanımlıyoruz. CDMVision Ekibi olarak, müşterilerimize en etkili ve yüksek verimli çözümler sağlıyoruz.

 

CDMVision Ekibi ile Şimdi Tanışın!

Rekabet ortamında, sizi bir adım ön plana çıkartacak SANAL GERÇEKLİK (Virtual Reality) ve ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK (Augmented Reality) için yazılım, uygulama geliştirme ve donanım çözümleri sunuyoruz. Firmanızın sektörüne en uygun yaratıcı geliştirmeyi yapıyoruz. Şimdi iletişim formunu eksiksiz doldurun, uzman ekibimiz size özel bir teklif ile geri dönüş yapsın.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up