Dassault Systèmes – Genel Bakış:

3DEXPERIENCE Şirketi Dassault Systèmes, geliştirmiş olduğu ve dünya çapında mühendislik sektöründe öncü olan 3B yazılımları aracılığı ile kendisini tercih eden firmaların tasarım, analiz, üretim ve yönetim yaklaşımını değiştirerek memnun edici müşteri deneyimleri sağlamalarına yardımcı olmaktadır. 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanan işletmeler, zaman içerisinde tüm süreçlerinde “Sosyal İşletmeler” olarak dönüşüm sağlamaktadır.

 

Dassault Systèmes Platinum Partner: Cadem A.Ş.

3DEXPERIENCE Yazılım Çözümleri:

Cadem Ailesi olarak; Türkiye’deki en büyük Dassault Systèmes çözüm ortağıyız. PLM (Product Lifecycle Management) konusunda uzman ekibimiz ile 1990 yılından beri pazar lideri endüstri çözümlerinin satış öncesi ve sonrası tüm aşamalarında kendini ispatlamış yeni organizasyon yapısıyla Dijital Dünya’nın en son yazılım teknolojilerini sizlere sunmaktayız.


Dassault Systèmes Çözümleri – Satış & Teknik Destek

Lisans Kurulumları, Lisans Doğrulama ve Uzak Bağlantı Desteği

Dassault Systèmes tarafından ödüllü Cadem PLM Ekibi olarak;  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa merkez ofislerimizde ve uzak bağlantı ile tüm Türkiye’ye Dassault Systèmes Catia Lisansı kurulumu, Catia Lisans Problemleri, Programsal sorunların giderilmesi, ürün tasarımı sırasında karşılaşılan sorunlar veya iş süreçlerini kolaylaştıran ipuçları ve mühendislik hizmetleri konusunda teknik destek sağlamaktayız.

 

 

Dassault Systèmes Ürünlerini Keşfedin!

Ürün Seçiminde Zorlanıyor Musunuz?

Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE Platformunda uzmanlaşmış ödüllü tasarım ve mühendislik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sektörü için en uygun PLM yazılımını seçiyoruz ve demo sağlıyoruz. Demo başvuru formunu eksiksiz doldurun, uzman ekibimiz size özel bir teklif ile geri dönüş yapsın.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up