3DEXPERIENCE CATIA

3DEXPERIENCE CATIA PORTFÖYÜ TASARIM, MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ, ELEKTRİK VE AKIŞKAN MÜHENDİSLİĞİ VE SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ ALANLARINDA KULLANICI DENEYİMLERİNİ DESTEKLEYEN, 50’NİN ÜZERİNDE ROL İÇERİR.

Tesiste ve Bulutta

3DEXPERIENCE CATIA tüm tasarım ve mühendislik faaliyetleri için yalın ve sezgisel bir ortam sağlar. Kullanıcılar için artık ekranın altında, mevcut görev bağlamında komutları içeren bir eylem çubuğu vardır.

Bu komutlar gerçek yaşamdaki iş akışlarını yansıtan gruplar halinde akıllıca düzenlenmiştir ve doğru işlevin bulunmasını doğallaştırır. Hızlı bir kullanıcı öğrenme eğrisine olanak tanıyan ve anında verimlilik kazanımlarına yol açan standartlaştırılmış simgeler kullanılır.

DİSİPLİNLER

TASARIM
ÜRÜN MÜKEMMELLİĞİ İÇİN CATIA DESIGN/STYLING

Ürün endüstrilerinden ulaşım endüstrilerine kadar, ürünün tarzı ve tasarımı, pazardaki başarısında önemli bir rol oynar. Şekil ve materyal yaratıcılığını geliştirin, yüksek düzeyli yüzey sofistikasyonuna ve kalitesine ulaşın ve fiziksel ve sanal prototipler ile doğru karar araçlarını edinin. Bunlar tasarım yeniliklerini artıran CATIA Design/Styling'in önemli öğeleridir.
MÜHENDİSLİK
CATIA ENGINEERING EXCELLENCE

Ürün ve deneyimlerin karmaşıklığı giderek artarken, performans ve kalite hedefleri de daha zorlu bir hal almaktadır. CATIA, yüksek kaliteli mekanik ürünlerin hızlı bir şekilde geliştirilmesini sağlayarak bu zorluğun üstesinden gelir.


SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ
DİSİPLİNLERARASI SİSTEM GELİŞTİRME SÜRECİNDE UZMANLAŞMA

sürecinin bütününü yönetmelerine olanak tanıyan, entegre bir sistem mühendisliği yaklaşımına ihtiyacı vardır. Gereksinimler mühendisliği, sistem mimarisi tanımı, karmaşık sistemlerin ayrıntılı modellenmesi ve simülasyonu ve gömülü yazılımların geliştirilmesinin tamamında, ürün bağlamında uzmanlaşılmalıdır.

Ürün Seçiminde Zorlanıyor Musunuz?

Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE Platformunda uzmanlaşmış ödüllü tasarım ve mühendislik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sektörü için en uygun PLM yazılımını seçiyoruz ve demo sağlıyoruz. Demo başvuru formunu eksiksiz doldurun, uzman ekibimiz size özel bir teklif ile geri dönüş yapsın.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up