CATIA R2018X’TEKİ YENİLİKLER

CATIA R2018X’TEKİ YENİLİKLER

Power’By, CATIA V5 kullanıcılarının veri taşımadan veya mevcut süreçleri aksatmadan 3DEXPERIENCE Platformundan faydalanmalarını sağlar.

Üç Boyutlu İşbirliği Deneyimi, ekiplerin artık üç boyutlu sanal gerçeklikte işbirliği yapabilecekleri anlamına gelir: Paylaşılan bir sanal gerçeklik deneyimini hemen yaşamaya başlamak ve ürünün çevresinde dolaşıp ürünle etkileşimde bulunmak için “tak ve çalıştır” özellikli HTC Vive başa takılan ekran kullanabilirsiniz.

Tasarımcılar için: Yeni Human Animation uygulaması, tasarımcıların bir insanın ürünleriyle fiziksel etkileşimini keşfetmelerini ve canlandırmalarını sağlar. Tasarımcılar CATIA’nın Birleştirilmiş Modelleme Ortamı ile şekiller oluşturmak için çok sayıda modelleme matematiğini seçebilir ve bir arada kullanabilirler.

Mühendisler için: Yeni CATIA Baskı Kalıbı Tasarımcısı rolü, karmaşık damgalı sac levha parçaların ayrıntılı işleme tasarımına yönelik kavramsal planlama vasıtasıyla kullanıcıları yönlendirerek ilk seferinde yüksek kaliteli işleme olanağı sağlar. Kapsamlı bir AEC çözümü, artık uçtan uca yapım sürecinde tüm katılımcılara seslenmektedir. Benzersiz İşlev Güdümlü Üretken Tasarımcı rolü, uzman olmayan tasarımcıların otomatik olarak fonksiyonel özelliklerden optimize edilmiş kavramsal montajlar oluşturmalarına olanak sağlamak için geliştirilmiştir.

Sistem Mühendisleri İçin: Kapsamlı Siber Sistem Mühendisliği çözümü, bir sistem mühendisliği yaklaşımı dahilinde mekanik, elektronik ve yazılım sistemlerinin tasarlanması, doğrulanması ve deneyimlenmesi için gerekli dijital sürekliliği sağlar. Bu sürüm, Elektrik ve Elektronik Mimarlar, Sistem Kalitesi Analistleri ve Sistem Güvenliği Analistleri için yeni roller getiriyor.

Daha ayrıntılı bilgi için, veri sayfasını indirin.

Ürün Seçiminde Zorlanıyor Musunuz?

Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE Platformunda uzmanlaşmış ödüllü tasarım ve mühendislik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sektörü için en uygun PLM yazılımını seçiyoruz ve demo sağlıyoruz. Demo başvuru formunu eksiksiz doldurun, uzman ekibimiz size özel bir teklif ile geri dönüş yapsın.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up