SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ

DİSİPLİNLERARASI SİSTEM GELİŞTİRME SÜRECİNDE UZMANLAŞMA

Akıllı ürünler geliştirmek daha önce hiç bu kadar zorlayıcı olmamıştı.  Geliştiricilerin, geliştirme sürecinin bütününü yönetmelerine olanak tanıyan, entegre bir sistem mühendisliği yaklaşımına ihtiyacı vardır.  Gereksinimler mühendisliği, sistem mimarisi tanımı, karmaşık sistemlerin ayrıntılı modellenmesi ve simülasyonu ve gömülü yazılımların geliştirilmesinin tamamında, ürün bağlamında uzmanlaşılmalıdır.

Dassault Systèmes tarafından sunulan Sistem Mühendisliği çözümü karmaşık ‘siber-fiziksel’ ürünler geliştirmek için gerekli disiplinlerarası modelleme, simülasyon, doğrulama ve iş süreci desteğini tamamen entegre eden, benzersiz, açık ve genişletilebilir bir geliştirme platformu sunar. Kuruluşların sistem ve ürün geliştirmenin toplam maliyetini azaltan birleştirilmiş performansa dayalı sistem mühendisliği yaklaşımı kullanarak, değişiklik taleplerini hızlı bir şekilde ve kolayca değerlendirebilmelerini ya da yeni ürünler veya sistem değişkenleri geliştirebilmelerini sağlar.

Önemli Faydaları

  • Karmaşık sistemler ve ürünler geliştirme ve onaylama süreçlerini hızlandırmak için sınıfının en iyisi model tabanlı bir sistem geliştirme platformundan yararlanın.

  • Birinci sınıf gereksinimler mühendisliği sayesinde, piyasa gereksinimleri ve düzenlemeleriyle uyumluluktan emin olun ve pazara sürüm süresini kısaltıp giderleri düşürün.

  • Birden çok operasyonel, işlevsel ve bileşen görünümü sayesinde, eksiksiz bir sistem mimarisini tanımlamak için tüm disiplinler arasında işbirliği yapın.

  • Modelica tabanlı modelleme ve simülasyon aracılığıyla birden fazla mühendislik disiplinini kapsayan karmaşık ürünlerin ve sistemlerin davranışını doğrulayın.

  • Karmaşık mekatronik ürünlerin ve sistemlerin 3DEXPERIENCE simülasyonunda akıllı gömülü sistemlerden yararlanmak için gömülü sistemleri ve 3B ürün tasarım süreçlerini entegre edin.

Ürün Seçiminde Zorlanıyor Musunuz?

Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE Platformunda uzmanlaşmış ödüllü tasarım ve mühendislik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sektörü için en uygun PLM yazılımını seçiyoruz ve demo sağlıyoruz. Demo başvuru formunu eksiksiz doldurun, uzman ekibimiz size özel bir teklif ile geri dönüş yapsın.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up