Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE Platformu DELMIA Disiplinleri:

 

Dijital Üretim

Küresel üretim süreçlerini planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek, üretim inovasyonunu ve verimliliği artırıyor. DELMIA, tasarımın etkisinden küresel talebin nasıl karşılanacağını belirlemeye kadar, üreticilerin neredeyse tüm fabrika üretimini deneyimlemelerine izin veriyor.

 

Üretim Faaliyetleri Yönetimi

Operasyonel mükemmelliğe ulaşmak ve bunu sürdürmek için küresel üretim operasyonlarını dönüştürmektedir. Tüm partner ve paydaşları, üretim faaliyetleri ve tedarik zinciri süreçlerinde global ölçekteki görünürlüğü, süreçlerin kontrol ve senkronizasyonunu iyileştirmek...

 

Tedarik Zinciri Planlaması

Tedarik Zinciri Planlama ve Operasyonları, tüm planlama anlayışlarında karmaşık iş süreçleri için gerçekliğe dayalı planlama, programlama ve optimizasyon sağlar. Kazanç için operasyonel gerçekliği yakalayarak, son önemli ayrıntıya kadar, müşterilerin rekabetçi...

ENDÜSTRİ ÇÖZÜMLERİ

Havacılık & Savunma

DELMIA'nın Havacılık ve Savunma Çözümleri; kullanıcıların Bakım, İmalat, NC Programlama, Montaj, Kurulum, Kalite ve Üretim konularındaki üretim hedeflerine ulaşması için 3B Dijital Üretimin tüm özelliklerini sunmak üzere 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanmaktadır.

Enerji, Süreç & Destek Hizmetleri

DELMIA’nın Enerji, Süreç ve Destek Hizmetleri Çözümleri; kullanıcıların Simülasyon, İnşaat, Tesis Güvenliği, Bakım ve Kalite konularındaki üretim hedeflerine ulaşması için 3B Dijital Üretimin tüm özelliklerini sunmak üzere 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanmaktadır.

İleri Teknoloji

DELMIA’nın İleri Teknoloji Çözümleri; kullanıcıların Üretim Planlama, Üretim Simülasyonu, NC Programlama, Kalite ve Ürün Denetleme konularındaki üretim hedeflerine ulaşması için 3B Dijital Üretimin tüm özelliklerini sunmak üzere 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanmaktadır.

Endüstriyel Ekipman

DELMIA’nın Endüstriyel Donanım Çözümleri; kullanıcıların Üretim Mühendisliği, NC Programlama, Robotik Programlama, Tedarik Zinciri Planlaması ve Kalitesi konularındaki üretim hedeflerine ulaşması için 3B Dijital Üretimin tüm özelliklerini sunmak üzere 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanmaktadır.

Ulaşım ve Mobilite

Kullanıcıların Gövde Montajı, Prosesler ve Kaynaklar, Takımlar, Tesis Tasarımı, Montaj Simülasyonu, Güç Aktarma Sistemi, NC Programlama, Robotik Programlama ve Tedarik Zinciri Planlaması gibi konularda üretim hedeflerine ulaşabilmesi için 3B Dijital Üretimin tüm özelliklerini sunmak üzere 3DEXPERIENCE Platformu’nu kullanmaktadır.

DELMIA , Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE

Hızlı, güvenilir ve ekonomik üretim DELMIA'nın Sayısal İmalat Ürün ve Çözümleri, herhangi bir sanayideki imalat firmasının üretim proseslerini sanal olarak tanımlamalarına, planlamalarına, yaratmalarına, izlemelerine ve kontrol etmelerine olanak tanır.

Bizimle İletişime Geçin
Scroll Up