GOM Inspect Eğitimleri | Mart 2019

GOM Inspect yazılımının piyasaya sürülmesi ile birlikte GOM, 3D veri işleme yazılımına erişimi etkinleştirdi ve basitleştirdi. GOM Inspect, ölçüm donanımından bağımsız olarak, 3D noktalı bulutların örgü işleme ve şekil ve boyut analizi için ideal bir araçtır.

GOM Inspect Eğitimlerine Katılın!

Tam gün sürecek uygulamalı & sertifikalı eğitimler! Kayıt formunu doldurduktan sonra Cadem Metroloji ekibi sizlerle iletişime geçecektir.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.

Eğitim İçeriği

RP, CAD / CAM, CAE ve CAQ dahil olmak üzere tüm alanlardan gelen kullanıcılar, beyaz ışıklı tarayıcılar, lazer tarayıcılar, CT’ler ve diğer ölçüm sistemlerinden gelen 3D noktalı bulutların örgü işlenmesi ve denetimi için GOM Inspect yazılımını nasıl kullanacaklarını öğreneceklerdir.

  • Kullanıcı arabirimine giriş ve işleme, kafes alma, tarama ve CAD verileri, kafes işleme
  • Kalite Kontrol iş akışı: Temel hizalama stratejileri, CAD’ye nominal / fiili karşılaştırma, denetim bölümleri, raporlama ve veri aktarımı
  • Kalite Kontrol modülleri: CAD verileri ve 2D çizimler, malzeme kalınlık analizi, 3D Görüntüleyici, parametrik incelemede önizleme ile değerlendirme

 

 

Kullanıcıların, beyaz ışıklı tarayıcılar, lazer tarayıcılar, CTS ve diğer ölçüm sistemlerinden gelen 3D nokta bulutlarının örgü işlenmesi ve denetimi için GOM Inspect yazılımını nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine olanak tanıyan  GOM Inspect Eğitimlerini sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bir gün sürecek olan bu GOM Inspect Eğitimleri, veri içe aktarma, örgü işleme, hizalama, 3D-Kalite-Kontrol, 2D-İnceleme, GD & T, raporlar ve daha pek çok konuyu kapsayan yazılımdaki pratik ve uygulamalı öğretiler sunacaktır.Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecektir.


Eğitimler;

  • 19 Mart 2019 , Bursa

Adres:  Üçevler Mah. Ritim Sok. No: 12 OfisMer2 Plaza Kat:6 D: 19A 16112 Nilüfer/Bursa

  • 21 Mart 2019 , İstanbul

Adres: Burhaniye Mah. Taş Ocakları Sok. No:3/A-B 34676 Beylerbeyi-Üsküdar/İstanbul

 

***Kişi başı eğitim ücretimiz 600 TL +kdv şeklindedir.

***Firmalardan en az 3 kişinin katılması durumunda grup indirimi uygulanacak olup kişi başı ücreti 500 TL +kdv şeklinde olacaktır.

***Eğitimlerimiz sertifikalıdır.


Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

GOM Inspect Eğitimlerine Katılın!

Tam gün sürecek uygulamalı & sertifikalı eğitimler! Kayıt formunu doldurduktan sonra Cadem Metroloji ekibi sizlerle iletişime geçecektir.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.

 

Herhangi bir sorunuz olması halinde aşağıdaki iletişim adreslerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

E.: marketing@cadem.com.tr

T. : +90 (542) 386 47 65

Comments : Off
Scroll Up