Power’By: CATIA V5 & 3DEXPERIENCE Entegrasyonu

powerby catia v5 3dexperience

Power’By, 11 sektörde yaygın olarak tasarım, imalat, simülasyon gibi alanlarda kullanılan CAx olarak adlandırılan bilgisayar destekli teknoloji yazılımlarını ve bunların verilerini 3DEXPERIENCE Platformu içinde dönüştürmeden kullanımına izin veren teknolojidir.

 

3dexperience

Power’By ile CATIA V5 Buluta Taşınıyor

Dassault Systèmes, Şubat 2018 ayından itibaren yayınlanan 2018X Sürümü ile beraber 3DEXPERIENCE platformuna yepyeni bir CATIA V5 entegrasyonu sunuyor. Bu sayede CATIA V5 dataları, ilk defa 3DEXPERIENCE Bulut Platformu ‘nda ve On Premise‘de yönetilebilir hale gelmiştir. Bulut platformuna geçmiş CATIA V5 verileri artık tüm mobil cihazlardan ulaşılabilir hale gelerek, firmanızın dijitalleşme sürecine önemli bir katkı sağlar. Örneğin aşağıdaki resimde web platformu üzerinden CATIA V6,CATIA V5 ortak datalarından oluşan bir sanal ürünün ağaç yapısı ve modelini aynı ekrandan ulaşımı gösterilmiştir. Hazırladığımız  detaylı Türkçe dökümanı şimdi ücretsiz indirin:

Şimdi İndirin (PPTX)

catia v5 3dexperience

Power’By İLE YAPABİLECEKLERİNİZ:

Power’By ile CATIA V5 entegrasyonunda son kullanıcı için platforma bağlanabileceği gayet basitleştirilmiş fonksiyonlar eklenmiştir. Mobil uygulamalar üzerinden web platformda çalışan 3DEXPERIENCE ile görevlerinizi, projelerinizi, BOM’unuzu, değişiklikleri, varyantlarınızı ve daha pek çok PLM unsurunu mevcut CATIA V5 verilerinizi kullanarak yapabilirsiniz. CATIA V5 verileri artık, platform üzerinde 3DEXPERIENCE CATIA ile sanal modellerde kullanılabilir hale gelecek.


Power’By DEMO: CATIA V5 Component Designer


Power’By: CATIA V5 & 3DEXPERIENCE Entegrasyonu Şimdi Kolayca Kullanın!

CATIA V5 için Power'By Teknolojisi ile Tanışın! 3DEXPERIENCE Platformuna R2018X Sürümü ile beraber yepyeni bir CATIA V5 entegrasyonu eklendi. Şimdi tasarımlarınızı buluta taşıyın. CADEM PLM ekibimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Comments : Off
Scroll Up