Farklı Bakış Açısıyla...

Fikir Oluşturma Çalışması

Endüstriyel tasarım mühendislerimiz ile pazar ve ürün gereksinim belgelerinizi oluşturmak için sizlerle birlikte çalışırız. Yenilikçi kavramlar keşfetmek, tecrübeyi hissetmek için modeller oluşturup, en iyi çözümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Yenilikçi Ürünler...

Endüstriyel Ürün Tasarımı

Pazar ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturduğumuz fikirleri, öncelikle üretim stratejilerinize uygun olarak modelliyoruz. Kusursuz bir imalat için endüstriyel ürün tasarımlarım aşamalarını gerçekleştiriyor, pazara sürüm süresini kısaltıyoruz.

İleri Düzey Mühendislik...

Bütünleşik Mühendislik

Araç ve ürün tasarımında anahtar teslim sorumluluk alıyoruz. Tasarım süreçlerinin sonunda analiz, simulasyonlarını gerçekleştirerek projenin ihtiyacı olan en doğru 2D / 3D CAD datalarını sizler ve projeniz için oluşturuyoruz.

Diğer Mühendislik Hizmetlerimiz:

Sonlu Elemanlar Analizi (FEA)

Mekanizma Tasarımı

Parça Trimleme Mühendisliği

Simülasyon Tasarımı

Tasarım & Mühendislik Ekibimiz ile Tanışın!

Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE Platformunda uzmanlaşmış ödüllü tasarım ve mühendislik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimiz için ileri düzey ARGE çalışmaları yürütüyor ve anahtar teslim ürün tasarımı yapıyoruz. 3Boyutlu modelleme, CAD /CAM tasarımı, Simulasyon, Plastik & Kalıp tasarımı konularında formu doldurun, size özel bir teklif ile geri dönüş yapalım.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up