DİJİTAL DÖNÜŞÜM ÇÖZÜM ORTAĞINIZ CADEM

Günümüzün hızla ilerleyen üretim dünyasında, markalar için uçtan uca üretken katma değer zinciri oluşturmanın yolu, dijital dönüşümden geçiyor. Dönüşüm ile elde edilecek; pazara hızlı ürün sunma, kalite ve verimlilik artışı, esneklik ve yeni iş modelleri geliştirilmesi, hızlı, verimli ve güvenli dönüşüm ile mümkün.

Cadem, ülkemiz ekonomisinin geleceği için teknoloji üretiminin büyük önem taşıdığının bilinciyle dijital dönüşüm alanında faaliyetlerini 1998 yılından beri sürdürmektedir.

Teknoloji destekli üretim aşamalarının daha nitelikli hale getirilmesini amaçlayan iş alanlarında yirmi yılı aşkın uzmanlığa sahip olan Cadem, başta otomotiv olmak üzere havacılık, savunma sanayi, makine imalatı gibi ülkemizin pek çok sektörüne endüstriyel üretim safhalarında entegre yenilikçi teknolojiler sağlar. Markaların geleceklerini yaratma sürecindeki dijital dönüşüm yolculuklarında, endüstrilerdeki dijitalleşme, teknoloji, eğitim ve inovasyon alanında tecrübesi ve uzmanlığı ile güvenli, tecrübeli ve inovatif iş ortağıdır.

SEKTÖRLER

Sektörünüzün iş süreçlerini müşteri beklentilerinden uygulanan denetimlere kadar geniş bir yelpazeye yayılan etkenler belirler. Cadem, bulunduğunuz sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek işinize en uygun çözümleri sunar.

  • CADEM AR-GE

    Cadem Ar-Ge, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca desteklenen ArGe merkezi ile, uzun yıllara dayanan sektördeki bilgi ve birikimini kullnarak, elektrikli araçlar alanında ArGe çalışmaları yürütmekte ve farklı teknolojik konularda ArGe projeleri gerçekleştirmektedir.

    DETAYLI BİLGİ
  • CADEM AKADEMİ

    Cadem Akademi, Cadem’in sanayide dijital çözümler alanında 20 yılı aşkın hizmet, eğitim ve danışmanlık tecrübesini, teknoloji ve inovasyon alanındaki bilgi ve birikimini kullanarak, ülkemizin inovasyon liderlerinin yetişmesine ve gelişmesine katkıda bulunuyor.

    DETAYLI BİLGİ

BAŞARI HİKAYELERİ

Cadem çözüm ve danışmanlığını, işinde başarısını katlamış müşterilerimizden dinleyelim!