CADEM AKADEMİ

Ülkemizin, küresel rekabetde üst sıralarda yer alabilmesi için, teknoloji ve eğitimi kullanarak; yetkin insan gücü yetiştirmesi hayati önem taşımaktadır.

Cadem Akademi, Cadem’in sanayide dijital çözümler alanında 20 yılı aşkın hizmet, eğitim  ve  danışmanlık tecrübesini, teknoloji ve  inovasyon alanındaki bilgi ve birikimini kullanarak, ülkemizin inovasyon liderlerinin yetişmesine ve gelişmesine  katkıda bulunmayı hedefler.

Cadem Akademi,  kurumlara, startuplara ve üniversite öğrencilerine, gittikçe artarak devam eden bağlantılı ve akıllı bir dünyada başarılı olabilmeleri  için, katma değer yaratma, ArGe, teknoloji ve çözüm geliştirme, uygulama ve markalaşma süreçlerine katkıda bulunacak bir eğitim ve paylaşım platformudur.

Sanayi ve iş  dünyası,  akademik dünya ve öğrencileri bir araya getirerek geleceğin teknolojilerinin öğrenilmesi, kullanılması ve geleceğin işgücünün yaratılmasına katkıda bulunur.
Cadem Akademi faaliyetleri ile ilgili  bizi takipte kalın.

DEMO TALEBİ

Ürün Seçiminde Zorlanıyor Musunuz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus in sapien elit. Nullam a tristique leo. Nulla leo felis, viverra sit amet nunc in, cursus imperdiet elit. Fusce cursus egestas nisl ac facilisis. Phasellus ultrices mollis nunc ac posuere. Fusce quis cursus tellus, sit amet auctor risus. Etiam fermentum erat nec consequat consequat.