KURUMSAL
DEFAULT SAYFALAR

CATIA Lisanslarına Avantajlı Koşullar ve Uygun Bedeller ile Kiralar Gibi Sahip Olun!

  • Cadem’in Dassault Systemes ürünlerinde sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak  tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinizde verimliğinizi ve karlılığınızı arttırın.
  • Bakımı sona ermiş lisanslarınızı minimum bedellerle tekrar aktive ederek güncel Catia paketinize kavuşabilir ve devamlılığını sağlayabilirsiniz. Mevcut lisanslarınızı üst paketlere kolayca yükseltebilirsiniz. Tüm bu süreçlerde Catia V6’ya geçişte ve Catia V5 ile 3 yıl paralel kullanım hakkı da elde edebilirsiniz.
  • Catia kabiliyetlerinizi arttırarak3DEXPERIENCE platformuna  geçiş yapabilir ve platformun kabiliyetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz.

Cadem sizlere finansal açıdan da  avantajlar sağlıyor. Bilançonuzun borç/özkaynak dengesini bozmadan aktif karlılığınızı arttırarak, sürekli ve istikrarlı bir finansman yöntemi tercih edebilirsiniz. Üstelik tüm bunları 15 ayda vade farkı olmadan, sabit kur ve TL avantajıyla; 24 ve 36 ayda ise avantajlı finansal koşullardan yararlanarak gerçekleştirin.

Ayrıcalıklı kampanyalarımızdan hemen yararlanmak için bilgi@cadem.com.tr  adresinden veya aşağıdaki form alanından bizimle iletişime geçebilirsiniz.