KURUMSAL

Hakkımızda

Cadem, ülkemiz ekonomisinin geleceği için teknoloji üretiminin büyük önem taşıdığının bilinciyle dijital dönüşüm alanında çalışmalar yapmak üzere 1998 yılında kurulmuştur.

Teknoloji destekli üretim aşamalarının daha nitelikli hale getirilmesini amaçlayan  iş alanlarında yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip Cadem, başta otomotiv olmak üzere havacılık, savunma sanayi, makine imalatı gibi ülkemizin pek çok sektörüne  endüstriyel üretim safhalarında entegre yenilikçi teknolojiler sağlar. Markaların geleceklerini yaratma sürecinde teknoloji ve inovasyon alanındaki tecrübesi ve uzmanlığı ile çözüm ortağı olarak ürün, hizmet ve danışmanlık  sunar.

Kalite Politikamız

Cadem ülke ve dünya ekonomisinde öncü ve lider bir işletme olarak alanında en çok tercih edilen kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı, yalın ve dinamik bir sistem ile çözüm sunma, hizmet ve üretim süreçlerini uzman çalışanlarıyla planlamayı ve en iyi şekilde uygulamaya almayı amaç edinmiştir. Bu kapsamda Cadem, uygulamadan gelen geri bildirimleri değerlendirerek, tüm yenilikleri izleyerek, ürün, hizmet, süreç ve sistemlerini sürekli iyileştirmektedir.

Bu yolda yapılan her çalışmada tüm paydaşların beklentilerini anlayıp, doğru çözümler sunarak; paydaşlarımızın marka değerini yükseltmeyi benimsemiştir.

Vizyonumuz

Tüm paydaşlar nezdinde en çok tercih edilen kuruluş (cazibe merkezi) olmak.

Misyonumuz

Ülkemizin genç nüfusunu teknoloji yoğun alanlarda istihdam ederek, katma değeri yüksek hizmet ve ürünler ortaya çıkarmak ve bunları hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlara sunarak, ülke ve dünya ekonomisine öncü katkılar oluşturmaktır.

Diğer bir deyişle, ülkemizin birikimlerini katma değere dönüştürmek, büyüyen ve kalitesi yükselen genç nüfusa kaliteli istihdam sağlamak, ülkemize dünya markası kazandırmak ve karlı işletmeler oluşturmaktır.

Değerlerimiz

İnsanlığa hizmet,

Ülkemizin gücü,

Müşterilerimizin memnuniyeti,

Çalışanlarımızın refah ve mutluluğu,

Paydaşlarımızın itibarı ve marka değerleri...