Cadem'den Haberler

GOM, ZEISS Grubunun Bir Parçası Oldu!

Endüstriyel ve otomatik 3D  ölçme teknolojisi alanında  yenilikçi teknolojiler sunan ve Türkiye’de tek çözüm ortağı olarak çalıştığımız GOM firması, çok boyutlu metroloji çözümlerinin lider üreticisi uluslararası teknoloji şirketi ZEISS grubunun bir parçası oldu. 

Konu ile ilgili  her iki kurumun yaptığı basın açıklamasında; GOM’un, ZEISS Endüstriyel Kalite & Araştırma bölümünün bir parçası olacağı ve  Almanya'daki ve yurtdışındaki GOM şirketlerinin yasal formunun değişmeden kalacağı ve global satış ortaklarıyla başarılı işbirliğine devam edileceğinin altı çizilmiştir. 
Yaklaşık 50 ülkede temsil edilen ve dünya çapında yaklaşık 30.000 çalışanı, yaklaşık 60 satış ve servis yerinde, 30'dan fazla üretim yerinde ve yaklaşık 25 araştırma ve geliştirme tesisinde bulunan ZEISS firmasının bir parçası olmak ile ilgili GOM Genel Müdürü Dr. Detlef Winter “ZEISS Grubu'nun bir parçası olmak gelecekte GOM için yeni fırsatlar yaratacaktır. Braunschweig'da ve ortaklarımızın iş sahalarında olumlu yönde etkileri olacaktır." açıklamasında bulunmuştur.

Konu ile ilgili Türkçe basın bülteni için tıklayınız.

Konu ile ilgili İngilizce basın bülteni için tıklayınız.