Akıllı Bağlantılı Sistemleri

Birden fazla disiplini düzene koymak, yenilikleri yönlendirmek ve daha fazla iş üretmek için sistemleri, insanları ve verileri bağlayın.

Çözümlere Bakın

Makineler konuşabilseydi: İmalatın geleceği

Dünyamız daha önce hiç olmadığı kadar bağlantılı ve toplumumuzun güvendiği gelişmiş ve karmaşık makineler de buna dahil.

Okuyun

YENİ ZORLUKLARLA YÜZLEŞİN

Düşünmek için tasarlanmış makineler

Endüstriyel Ekipman şirketlerinin pazardaki taleplere hemen ve doğru şekilde yanıt verebilmeleri için makinelerinden edindikleri işlevsellik ve bilginin artması gerekir. Dijital bağlanabilirlik sadece bağlantılı değil, aynı zamanda birbirleri ile iletişim kuran makineler sayesinde elde edilen daha fazla veri ve pazara ilişkin bilgi birikimiyle, imalatçılara destek olur.

Akıllı bağlantılı bir ortam, imalatçıların birden fazla disiplin kullanma sürecini düzene sokabildikleri ve makine verilerinden daha iyi yararlanmaya odaklanabildikleri bir ortamdır. Tüm dahili ve harici kaynakların, aynı benzersiz bilgilere gerçek zamanlı erişimi olduğu için bu ortam yenilikçi ürünler yaratma ve sunma kapasitesini artırır.

Sistemleri, insanları ve verileri birbirine bağlayarak:

Daha iyi tasarımlarla daha yüksek hızlarda pazardaki taleplere hızlı ve doğru şekilde yanıt verin

Hataları hafifletmek ve özelleştirme maliyetini azaltmak için tüm makine verilerini optimize edin

Daha akıllı yeniliklerle mevcut durumu altüst ederek rekabet avantajınızı artırın


STRATEJİYİ BENİMSEYİN

Makine verilerinizden daha iyi yararlanın

Akıllı Bağlantılı Sistemler insanları ve teknolojileri, daha önce hayal dahil edilmemiş, yenilikçi son teknoloji ürünler yaratma kapasitesini katlanarak artacak şekilde birbirlerine bağlar. Aynı benzersiz verilere gerçek zamanlı erişim, aynı müşterilere destek veren gruplar arasında daha sıkı işbirliği sağlar.

3DEXPERIENCE® platformu imalatçıların makine tasarımı, mühendislik, imalat ve bakım verilerini birbirlerine bağlayarak birden fazla disiplin sürecini düzene sokmalarını sağlayan, tek bir entegre ortamdır. Tüm bu disiplinler için ürün ve süreç bilgilerinin kapsamlı bir görünümünü sağlamak, doğal olarak bunları birbirine bağlar.


ÇÖZÜMLER

Endüstriyel Çözüm Deneyimlerimizi Keşfedin

Endüstriyel çözümlerimizin profesyonel amaçlarınıza ve iş hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİM

Tasarımlarda Hız Kaynağı

Her yerde hızlı mühendislik ve üretim için benzersiz tek çözüm

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİM

Basitleştirilmiş Akıllı Ekipman

Güçlü performans için sistem güdümlü tasarım

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİM

Eşzamanlı Ekipman Mühendisliği

Üstün performansa yön verin

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİM

Dijital Ekipman Sürekliliği

Her yerde hızlı mühendislik, üretim ve hizmet için benzersiz tek çözüm

TÜM

OTOMOTİV VE ULAŞTIRMA

Çözümleri için tıklayınız


BAŞARI ÖYKÜSÜ

Veri optimizasyonu aracılığıyla operasyonel mükemmellik

Doosan Infracore daha iyi ürün geliştirme, birden fazla tesis genelinde işbirliği ve üretim simülasyonu için Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE® platformunu kullanıyor.

Akıllı Bağlantılı Sistemleri Formu