BULUTTA 3DEXPERIENCE CATIA’YI KEŞFEDİN

Daha Fazla Güç, Daha Fazla İşbirliği, Daha Düşük Maliyet

Tesiste ve Bulutta

Bulutta CATIA, tasarım yazılımını kullanma ve tasarım yazılımı için ödeme yapma şeklinizi değiştirir. Bulut önceden yapılacak donanım yatırımı ve kurulum giderlerini ortadan kaldırır. Dassault Systèmes sistem ve verilerle ilgilenirken, projeleriniz dakikalar içinde dünyanın önde gelen ürün tasarımı deneyimleriyle yenilikler yaratabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN :cloud.cadem.com.tr


SADELİK

Özel BT yöneticileri ve alt yükleniciler gerekmez. Mühendisler mühendislik işlerine odaklanabilir. Ürün yapısı “kutudan çıkar çıkmaz” kullanılabilir durumda teslim edilir ve uzman olmayan kişiler tarafından da kolayca yönetilebilir.

GÜVENLİK VE GÜVENİLİRLİK

Bugüne kadar deneyimlediğiniz en güvenli sistem. Bir daha asla verilerinizi kaybetme veya fikrî mülkiyetinize yetkisiz erişim konusunda endişelenmeyin. 7×24 BT Desteği ve sistem kullanılabilirliği ile birleşen günlük yedeklemeler, teslim tarihlerinize her zaman uyabileceğiniz anlamına gelir.

İŞBİRLİĞİ VE BAĞLANTI

Nerede olurlarsa olsunlar, çalışma arkadaşlarınız ve tedarikçilerinizle fikirler üretin, yenilikler yapın. Bu eşsiz sosyal yenilik deneyimi, işbirliği sürecini baştan sona değiştirir, işbirliğini en doğal çalışma yolu kılar ve bu da kısalan döngü süreleri ve daha az sayıda son dakika değişikliği ile sonuçlanır.

ÖLÇEKLENİRLİK

Proje önceliklerini karşılamak ve iş fırsatlarını yakalamak için kapasitenizi ölçekleyin. Yeni kullanıcıları, yeni lisansları ya da yeni süreçleri hızla ekleyin.

BULUTTA CATIA'YI İŞ BAŞINDA GÖRÜN!

MAKİNE MÜHENDİSLERİ İÇİN WEB SEMİNERİ
YARATICI TASARIMCILAR İÇİN WEB SEMİNERİ
CEPHE TASARIMCILARI VE ÜRETİCİLERİ İÇİN WEB SEMİNERİ
BULUT GÜVENLİĞİ TEKNİK RAPORU
6 ADIMDA KURULUM VİDEOSUNU İZLEYİN


Bulutta CATIA'nın küçük işletmeler için yenilik sürecini nasıl değiştirdiğini görün

Innodesign

"Bulutta çalışmak, çok sayıda insandan gelen çok sayıda fikir düşünmemize olanak tanıdı"
INNODESIGN CEO'su Youngse Kim Bulutta CATIA 3DEXPERIENCE ile ilgili görüşlerini paylaştı. Bu röportaj Nisan 2016'da Milano'da düzenlenen 'Design in the Age of Experience' (Deneyim Çağında Tasarım) adlı etkinlik sırasında yapılmıştır..

INNODESIGN CEO'su Youngse Kim


Elixir Aircraft

"Bulutta çalışmak esneklik ve ihtiyacımız olduğunda ihtiyacımız olana kolay erişim anlamına geliyor."
Elixir Aircraft CEO'su Arthur Léopold Léger ve Elixir Aircraft COO'su Cyril Champenois Bulutta CATIA 3DEXPERIENCE çözümünü kullanma konusundaki düşüncelerini paylaştılar. Bu röportaj Nisan 2016'da Milano'da düzenlenen 'Design in the Age of Experience' (Deneyim Çağında Tasarım) adlı etkinlik sırasında yapılmıştır.

Elixir Aircraft CEO'su Arthur Léopold Léger ve Elixir Aircraft COO'su Cyril Champenois

Video İçin Tıklayınız.


Delft Hyperloop

"Bulutta CATIA sayesinde, ekip birlikte çok iyi işbirliği yapabiliyor"
Delft Hyperloop ekibinden Tim Houter ve Marinus van der Meijs bulutta CATIA 3DEXPERIENCE ile ilgil düşüncelerini paylaştılar. Bu röportaj Nisan 2016'da Milano'da düzenlenen 'Design in the Age of Experience' (Deneyim Çağında Tasarım) adlı etkinlik sırasında yapılmıştır.

Delft Hyperloop ekibinden Tim Houter ve Marinus van der Meijs


Zahner

"Bulutta çalışmanın faydası, paydaşların çeşitliliğidir"
Zahner CEO'su ve Başkanı L. William Zahner Bulutta CATIA 3DEXPERIENCE ile ilgili görüşlerini paylaştı. Bu röportaj Nisan 2016'da Milano'da düzenlenen 'Design in the Age of Experience' (Deneyim Çağında Tasarım) adlı etkinlik sırasında yapılmıştır.

Zahner CEO'su ve Başkanı L. William Zahner

Video İçin Tıklayınız.


Jens Paulus Design

"Sistemin yönetimi yerine tasarıma odaklanabiliyorum"
Jens Paulus, gelişmiş tasarım ve sosyal ağ özelliklerinden yararlanmak için CATIA V5'ten CATIA 3DEXPERIENCE'a geçmek istedi. Tasarımcı 3DEXPERIENCE platformuna ve Bulutta CATIA Creative Design çözümüne erişti. Bulutta çalışmak, diğer topluluk üyeleriyle fikir ve konsept alışverişi konusunda daha hareket edebilir ve özgür hale gelmesini sağlayarak, yaptığı çalışmaları destekledi.

Jens Paulus Design'in Kurucusu Jens Paulus


SHoP

“Modelleme çevrimiçi olarak bulutta yapılıyor ve üretim alanında derhal kullanılabiliyor”
SHoP Architects and SC'nin (kısaca “SHoP”), Sandy Kasırgasının vurduğu bir bölge için yenilikçi ve modüler bir bakımevini hızlı bir şekilde tasarlaması ve teslim etmesi gerekti. Çözüm: SHoP sezgisel gezinme ve gösterge panoları için IFWE Compass da dahil olmak üzere, Bulutta CATIA 3DEXPERIENCE çözümünü seçti. CATIA 3DEXPERIENCE çözümünü kullanmak proje sahibinden, tasarımcılara ve mühendislere, üretim ekiplerinden tesis içi inşaat ekiplerine kadar, tüm proje paydaşlarının çevrimiçi işbirliği yapabilmelerine olanak tanıdı ve proje programını hızlandırarak en üst düzeyde tasarruf sağladı.

SHoP Sanal Tasarım ve İnşaat Direktörü, John Cerone


Processia

"Buluttaki işbirliği alanından yararlanmak çok kolaydı"
Processia'nın gerçek bir endüstriyel projeyi yönetmesi ve İkinci Dünya Savaşının iki klasiği olan, çıkarma gemisi LCVP ve planör WACO'nun 3B maketlerini teslim etmesi gerekiyordu. Yönetilmesi gereken 30.000'den fazla parça ve 300 farklı çizim olduğu için, karmaşıklık sorununun üstesinden gelinmesi açısından önemli gerekliliklerden biri de işbirliğiydi. Ekip WACO'yu 3B tasarlamak için Bulutta CATIA işbirliği alanının sağladığı avantajdan yararlandı ve CATIA'da uçmasını sağlayarak yeni bir zorluk daha katmaya karar verdi. Bunun için, Bulutta CATIA Systems'i kullanarak işlevsel maketi ve başta WACO planörünün uçuş dinamikleri olmak üzere davranış modellerini oluşturdular.

Processia, Kıdemli PLM Danışmanı, Laurent Beauvais


Makine Mühendisleri

Bulutta CATIA 3DEXPERIENCE çözümünün yenilikçi bir tasarım projesi için gerekli sosyal çerçeveyi ve içgüdüsel araçları nasıl sunduğunu izleyin.

Yaratıcı Tasarımcılar

Jens Paulus gibi yaratıcı insanlar için kapsamlı bir endüstriyel tasarım çözümü olan Bulutta CATIA 3DEXPERIENCE'ı keşfedin.

Cephe Tasarımcıları ve Üreticileri

SHoP Mimarlarının proje programını hızlandırmak ve tasarrufları en üst düzeye çıkarmak için Bulutta CATIA 3DEXPERIENCE'i nasıl kullandıklarını keşfedin


Ürün Seçiminde Zorlanıyor Musunuz?

Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE Platformunda uzmanlaşmış ödüllü tasarım ve mühendislik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin sektörü için en uygun PLM yazılımını seçiyoruz ve demo sağlıyoruz. Demo başvuru formunu eksiksiz doldurun, uzman ekibimiz size özel bir teklif ile geri dönüş yapsın.

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ

BULUTTA 3DEXPERIENCE CATIA’YI KEŞFEDİN Formu