Dijital Ekipman Sürekliliği

Her yerde hızlı mühendislik, üretim ve hizmet için benzersiz tek çözüm

Satış Birimiyle İletişime Geçin


Büyük endüstriyel ekipman şirketlerinin sahip oldukları avantajlardan biri de, tüm kuruluş genelinde kesintisiz veri sürekliliği ve üretkenlik sağlayan teknolojidir. Yeni teknolojiler üreticilerin ürünleri imal etme ve hizmetleri sunma şeklini geliştirmek için sürekli olağanüstü yeni süreçler ve sistemler sunmaktadır.

Ama küçük ve orta ölçekli şirketler için yeni teknolojiyi benimsemek bunaltıcı ve yüksek maliyetli görünebilir. Digital Equipment Continuity çözümüyle, küçük ve orta ölçekli Endüstriyel Ekipman şirketleri, tüm değer zincirinde dijital süreklilik sunan, veri güdümlü bir işbirliği platformuyla fırsat eşitliği sağlayabilirler. 3DEXPERIENCE platformuna dayanan bu çözüm, şirketlerin dosya tabanlı ürün yapısına sahip bir şirketten, veri güdümlü ürün yapısına sahip bir şirkete dönüşmelerini ve bağımsız ürün portföyünden, daha iyi müşteri ilişkileri ve ek gelir elde edilmesini destekleyen, hizmet tabanlı tekliflere geçiş yapmalarını sağlar.

Ürün mühendisliğinden, imalata, servis ve bakıma kadar, Digital Equipment Continuity çözümü her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğü sunar.

Çözüm Broşürünü İndirin

Karmaşıklığın ve Hız Gereksiniminin Yönetilmesi

İmalatçıların güvenli, kolay erişilebilir ve tüm paydaşlar arasında işbirliğine olanak tanıyan, tek bir bilgi kaynağına ihtiyaçları vardır.

İndirin

Digital Equipment Continuity Çözümünün Faydalarıı

Zenginleştirilmiş İşbirliği

Her zaman, her yerde gerekli tüm bilgilere erişim olanağı sağlayan, birleştirilmiş bir ekosistemde becerilerden ve bilgi birikiminden etkili şekilde faydalanın.

Pazara daha iyi ürünleri, daha hızlı sürün.

Üretkenlik artışı ve birleşik proje yönetimi sunan çözümleri hemen ve kolayca harekete geçirme becerisi elde edin.

Uygun maliyetli üretim

Proje yönetimini verimli kaynak kullanımı, risk hafifletme ve sorun çözümü sağlayacak şekilde entegre edin.

Daha yüksek ürün kalitesi, daha fazla çeviklik

Tüm ürün yaşam döngüsünde, gereklilik uyumunun izlenebilirliği sayesinde, fikir üretme aşamasından, konsept ve üretim aşamasına kadar yüksek değerli ürünler yaratın.

Digital Equipment Continuity

Ürün mühendisliğinden, imalata, servis ve bakıma kadar, Endüstriyel Ekipman şirketleri her yerde, yüksek hızda işbirliği yapma, tasarlama ve üretme özgürlüğüne sahiptir.

Satış Birimiyle İletişime Geçin

BAŞARI ÖYKÜSÜ

Yenilik için İşbirliği Yapın - Yeniliğe Giden Kapılardan Birini Açın

Herhangi bir sektörde faaliyet gösteren imalatçılar için, özellikle birden fazla konumda tasarımcıları varsa, yenilik kapasitesini açığa çıkarmanın anahtarlarından biri de işbirliğini geliştirmektir.

Yeni yayınlanan vaka çalışmasında, 3CON bugüne kadar elde ettikleri başarılardan bazılarını ve satış ekibine ve müşterilerine gelişmiş 3B sanal deneyimler sunma ve kağıtsız üretim sağlama gibi geleceğe yönelik hedeflerini paylaşıyor.

Dijital Ekipman Sürekliliği Formu