Elektrikli, Bağlantılı ve Otonom Araçlar

Yeni nesil araçların başarısı, gelişmiş yaratıcı tasarım, ortak zeka, sistem mühendisliği ve çok alanlı işbirliği gerektirir.

Çözümlere Bakın

Bulut, otomotivde yenilik yaklaşımınızı genişletiyor

Yeni bulut özellikleri, her zamankinden daha fazla seçenek, fayda ve esneklik sunuyor

Okuyun

MAKALE
Düşünme şeklinizi yükseltmeye hazır mısınız?
Gelecekte kâr, yükseltilebilir ve elektrikli otonom araçlardan elde edilecek.?

Şimdi Keşfedin

YENİ ZORLUKLARLA YÜZLEŞİN

Daha Akıllı, Daha Güvenli Araçları Olanaklı Kılmak

Sürücüsüz, bağlantılı otomobiller yeni bir verimli, uygun fiyatlı, temiz ve yeşil seyahat çağına götürüyor. Uzmanlar, bu sistemlerin gelecek yıllarda seyahatleri dönüştüreceğini ve hareketliliğin, akıllı şehirlerin ve etkileşimli toplulukların geleceğini şekillendireceğini tahmin ediyorlar.

Bu öncelikler doğrultusunda, yeni araç geliştiriciler ve OEM liderleri, iç disiplinleri birleşik bir işbirlikçi platformda birbirine bağlayarak, rekabetin önüne geçtiklerini, maliyetleri düşürerek daha akıllı, daha güvenli ve her zaman bağlantılı araçlar tasarladıklarını keşfediyorlar.

Araç gelişiminizde devrim yaratın ve sonuç alın:

Konseptleri/yapılandırmaları daha hızlı ve daha yüksek doğrulukla çoğaltın

Dijital aracın tamamını önceden, geliştirme döngüsünde doğrulayın

Simülasyon yürütün ve optimum araç seçeneklerinde buluşun

Performans sorunlarını ayrıntılı tasarım öncesinde sanal olarak saptayı


STRATEJİYİ BENİMSEYİN

Daha Akıllı Araçlar Tasarlayın, Doğrulayın, Sunun

Yarının araç yeniliklerinin ruhu, akıllı bir gömülü sistemler ve elektronikler çekirdeğinden kaynaklanır. Ama daha akıllı araçlar geliştirirken, yenilikçiler karmaşıklığı yönetmeli, performansı optimize etmeli ve araç güvenliğinden emin olmalıdır.

3DEXPERIENCE® platformu, akıllı otomobilin yazılım geliştirmesinde yer alan kavramsal tasarım, gömülü sistemler ve çoklu disiplinler arasında uçtan uca dijital sürekliliği destekleyen yenilikçi uygulamalar sunar. Otomobil üreticileri, otomobilleri daha akıllı, daha güvenli ve daha yüksek performanslı yapabilme amaçlı karmaşık görevleri yönetmek için bir sistem mühendisliği yaklaşımı kullanarak araç geliştirmeyi ele alabilirler.

Gelecekteki başarıya yön vermek

Aberdeen Group’tan Reid Paquin ve Tracy Woo, ‘Otomotiv Endüstrisinde Ürün Başarısını Yönlendiren En Önemli Eğilimler’ makalesinin yazarları olarak, özel dijital platformların benimsenmesinin ürün reçetelerinin doğruluğunu korumak, değişiklikleri yönetmek ve yapılandırma ve gereklilikler sürecini geliştirmek açısından üstün performans gösteren şirketlere nasıl yardımcı olduğunu açıklıyorlar.

“Liderler, kurum genelinde değişim süreçlerini izleyen ve yöneten düzenli ve sistematik bir yaklaşım kullanır. Liderler değişim yönetimi süreçlerini otomatikleştirmeye veya dijitalleştirmeye, eşdüzeylerine kıyasla %46 daha yatkın olarak işe başlar,” diye yazıyorlar.

“Otomasyon, gecikme getiren verimsiz manuel süreçleri elimine ettiğinden başarılı değişiklik yönetimi açısından kritik öneme sahiptir. Bu ayrıca, ürün planlama, mühendislik, üretim ve tedarik zinciri boyunca değişimi destekleyebilecek tek bir süreç sunar.”


ÇÖZÜMLER

Endüstriyel Çözüm Deneyimlerimizi Keşfedin

Endüstri çözümlerimizin araç geliştirmeyi optimize etmenize ve rekabet avantajını güçlendirmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİMİ

Akıllı, Güvenli ve Bağlı

Akıllı araç deneyimini tasarlayın, doğrulayın ve sunun

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİMİ

Elektro Hareketlilik Hızlandırıcısı

Elektrikli Araç (EV) yenilikçilerinin bulutta ya da tesiste, yeniliklerini rekabet edebilir maliyetlerle ve en uygun kalite ile pazara daha hızlı sunmalarını sağlar

TÜM

ULAŞTIRMA VE MOBİLİTE

Çözümleri için tıklayınız


BAŞARI ÖYKÜSÜ

Yeni nesil otonom arabalara olanak tanımak

AKKA Technologies, disiplinler arası ve çok sahalı işbirliği için 3DEXPERIENCE® platformunu seçti ve fikirden araç montajına kadar her alanda dijital süreklilik sağladı.

Elektrikli, Bağlantılı ve Otonom Araçlar Formu