GRENKE

Cadem – GRENKE İşbirliği Nedir?

Cadem’in Grenke işbirliğiyle sunduğu avantajlı kampanya ile CATIA, 3DEXPERINCE Platformu, ENOVIA, CLOUD, DELMIA, SIMULIA yazılımlarına 15 ay vade farkı olmadan, güncel TL kuru avantajıyla sahip olarak, mühendislik ve tasarım süreçlerinizde fark yaratın, verimlilik ve karlılığınızı arttırın

GRENKE Nedir?

Grenke, işletmelere modern, yüksek maliyetli IT-donanımlarını sermayeyi bağlayarak satın almak yerine, leasing yoluyla temin etmeyi sağlayan aracı şirkettir. 35 yıllık tecrübesi ile 27 farklı ülkede IT yazılımları kiralamaları yapmaktadır. Grenke ile Dassault Systemes’in CATIA, 3DEXPERINCE Platformu, ENOVIA, CLOUD, DELMIA, SIMULIA yazılımlarını kullanabilirsiniz.

GRENKE’nin Avantajları Nedir?

  • Anlaşma süresi boyunca küçük kira ödemeleri yaparak yüksek satın alma maliyetinden kurtulun.
  • Kiralama işlemlerinde ödenen tutanlar ödendikleri tarihte kira gideri olarak muhasebeleştirilerek vergi matrahından düşülür.
  • Operasyonel kiralama, bilanço dışında bir işlem olduğu için bilançonun borç/özkaynak dengesi bozulmaz. Böylece aktif karlılık artar ve kredi imkanlarınız saklı kalır.
  • Kiralamada ödemelerin tutar ve vadeleri önceden sabitlenir. Kira sözleşme süresince sürekli ve istikrarlı bir finansman yöntemidir.

GRENKE Formu

GRENKE Kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.