Yeni Müşteri Deneyimi

Hayal edin, keşfedin, doğrulayın ve çok şey bekleyen küresel tüketiciler için yeni cesur mobilite seçenekleri üretin.

Çözümlere Bakın

GİRİN!

... ve yarının araç alıcılarının gönlünden ve aklından geçeni anlayın

Okuyun

YENİ ZORLUKLARLA YÜZLEŞİN

Araç Ortamlarını Dönüştürmek

Araçlarımız daha fazla bilgi ve eğlence, konfor, güvenlik, performans, enerji tasarrufu ve bağlanırlık açısından tüketicinin isteklerini karşılamak için hızlı bir şekilde entegre mobilite deneyimleri haline geliyor.

En son teknolojiye sahip çözümler, araç yenilikçileri ve tedarikçilerinin müşterileri için sürüş deneyimlerini iyileştiren, otonom yeni seçenekleri geliştirmelerini ve bunların sanal olarak doğrulamalarını sağlar. Bu ileriye dönük yenilikler, yeni bir pazar payı kazanırken mevcut müşteri sadakatini güvence altına almanın temelini oluşturan önemli bir rekabetçi farklılaştırma unsurudur.

Yaratıcı ekipleri entegre çözümlerle etkinleştirin

3B sanal duygusal marka oluşturma sunumlarının gücüyle kalpleri kazanın

Aksesuarların ve yüksek marjlı seçeneklerin satışını artırırken, stoktaki araç sayısını azaltarak satın alma deneyimini geliştirin

Çeşitli dijital içerik ve medya içeriği prodüksiyonları arasında sinerji yaratmak için sanal yeteneklerinizi kullanarak dijital ürün tanıtımlarının hızını, kalitesini ve erişimini artırın

CATIA Görselleştirme ve Çevreleyen Deneyim
Otomotiv, Ulaştırma ve Mobilite şirketlerine daha başarılı ve kârlı “Yeni Müşteri Deneyimleri” oluşturmak için çözümler sunan kısa bir web semineri.

Kısa web seminerini izleyin

STRATEJİYİ BENİMSEYİN

Araç yenilikleri lansmanına turbo-şarj

Ulaştırma endüstrileri, müşterilerine üstün ürün ve hizmet desteği sağlama arayışı içindeler. Ama pazarlama ve satış yöneticileri, tüm iletişim kanallarında, cihazlarda, yerel pazarlarda, hatta bazen ürün üretilmeden önce paylaşılan tüm araç bilgilerini sürekli ve erkenden almayı nasıl sağlayabilir?

3DEXPERIENCE® platformu, hem B2B hem de B2C izleyicileri için çarpıcı ve ürün odaklı araç satış ve pazarlama materyallerinin, araçlarının ve etkinlik deneyimlerinin geliştirilmesi ve sunulması için entegre ve yaratıcı bir ortamdır. Özel olarak araç endüstrisi için tasarlanmıştır ve şirketinizin, tüm marka ve ürünlerde dijital ürün tanıtımlarının ve müşteri katılım faaliyetlerinin hızını, kalitesini ve erişimini geliştirmesini sağlar.


ÇÖZÜMLER

Endüstriyel Çözüm Deneyimlerimizi Keşfedin

Endüstri çözümlerimizin araç geliştirmeyi optimize etmenize ve rekabet avantajını güçlendirmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİMİ

Sürücü Duygusu

Kavramları hayal etmek, şekillendirmek ve doğrulamak için endüstriyel tasarım geliştirme aktörlerini işbirliğine dayalı bir ortamda buluşturun

ENDÜSTRİ ÇÖZÜM DENEYİMİ

Sanal Garaj

3D ana modelden çarpıcı pazarlama kampanyalarına

TÜM

ULAŞTIRMA VE MOBİLİTE

Çözümleri için tıklayınız


BAŞARI ÖYKÜSÜ

Sanal araç deneyimini keşfetmek

PSA Group'un lüks bölümü DS Automobiles, dijital bir iletişim, dağıtım ve satış sistemi geliştirmek istedi. "DS Virtual Vision" (Sanal Görüş) çevreleyici deneyimini yaratmak için 3DEXPERIENCE Platformunu seçti.

Yeni Müşteri Deneyimi Formu