DELMIA DİJİTAL ÜRETİM

Küresel üretim süreçlerini planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek, üretim inovasyonunu ve verimliliği artırır. DELMIA, üreticilerin tüm üretim süreçlerini tasarımın etkisinden küresel talebin nasıl karşılanacağını belirlemeye kadar sanal olarak deneyimlemelerini sağlıyor. Bu simülasyon aktiviteleri, üreticilere, rekabete hızlı bir şekilde cevap verebilmek veya yeni pazar fırsatlarından faydalanabilmek için süreçleri daha iyi ele alma ve değiştirme olanağı sağlar.

DELMIA Digital Manufacturing kabiliyetleri görselleştirmeyi ürünün ötesine, yani üretim sürecini fiziksel tesis ya da üretim hattından önce bile simüle etme yeteneğini sağlayarak üretime kadar taşır. Ürün geliştirme sürecinin ilk aşamalarında üretim yaklaşımları ve malzeme akışı gibi tesis düzeylerini belirleyerek, ürün konseptine yönelik analizleri gerçekleştirebilir.

DELMIA Dijital Üretim


Dijital Üretimin Temel Faydaları

  • 1. Siparişe dayalı üretim ve yalın üretim sistemleri oluşturmak ve optimize etmek için kapsamlı 3D işlem ve kaynak planlama araçları ile plan yapabilirsiniz.
  • 2. Üretim varlıklarını, üretim planlaması ile eşzamanlı olarak tanımlamak ve optimize etmek için araçlarla simüle edebilirsiniz.
  • 3. Gerçek zamanlı üretim faaliyetlerini takip etmek, program değişikliklerini gerçekleştirmek, yeni programlar başlatmak, model değişikliklerini tanıtmak ve bakım işlemlerini planlamak için doğru bir sanal üretim sistemi işletebilirsiniz.

DİĞER DİSİPLİNLERİ KEŞFEDİN:


Üretim Faaliyetleri Yönetimi

Üretim Operasyonları Yönetim Çözümleri; operasyonel mükemmelliğe ulaşmak ve bunu sürdürmek için küresel üretim operasyonlarını dönüştürmektedir.

Devamını Oku

Tedarik Zinciri Planlaması ve Operasyonları

Tedarik Zinciri Planlama ve Operasyonları, tüm planlama anlayışlarında karmaşık iş süreçleri için gerçekliğe dayalı planlama, programlama ve optimizasyon sağlar.

Devamını Oku

DELMIA DİJİTAL ÜRETİM Formu