DELMIA ÜRETİM FAALİYETLERİ YÖNETİMİ

Üretim Operasyonları Yönetim Çözümleri; operasyonel mükemmelliğe ulaşmak ve bunu sürdürmek için küresel üretim operasyonlarını dönüştürmektedir. Bu dijital süreklilik; tüm partner ve paydaşları, üretim faaliyetleri ve tedarik zinciri süreçlerinde global ölçekteki görünürlüğü, süreçlerin kontrol ve senkronizasyonu iyileştirmek için bağlayan ortak bir dijital görünüm ile gerçekleştirilir.

Sonuç, şirket genelinde ve genişletilmiş küresel tedarik zincirinde çeviklik ve sürekli iyileştirme sağlıyor. Üreticiler; model tabanlı ve veri odaklı dijital kullanıcı deneyimi sağlayarak, küresel ölçekte yönetilebilir, ortak birçok operasyonel süreç oluşturabilirler.

DELMIA


Üretim Faaliyetlerinin Temel Faydaları

1. İşbirliğini geliştirmek için insanları, tesis ve ekipman süreçlerini düzenleyin.

2. Operasyonel mükemmelliğe ulaşmak ve sürdürmek için küresel operasyonları kapsayan iş süreçlerinin gerçek zamanlı görünürlüğünü, kontrolünü ve senkronizasyonunu sağlayın.

3. Küresel süreçlerin sürekli iyileştirilmesini desteklemek için gerçek zamanlı üretim bilgisi alın.


DİĞER DİSİPLİNLERİ KEŞFEDİN:


Dijital Üretim

DELMIA Dijital Üretim, küresel üretim süreçlerini planlayarak, simüle ederek ve modelleyerek, üretim inovasyonunu ve verimliliği artırıyor. DELMIA, tasarımın etkisinden küresel talebin nasıl karşılanacağını belirlemeye...

Devamını Oku

Tedarik Zinciri Planlaması ve Operasyonları

Tedarik Zinciri Planlama ve Operasyonları, tüm planlama anlayışlarında karmaşık iş süreçleri için gerçekliğe dayalı planlama, programlama ve optimizasyon sağlar.

Devamını Oku

DELMIA ÜRETİM FAALİYETLERİ YÖNETİMİ Formu