Etkinlikler

KALİTE‘17 Fuarı

Avrasyanın tartışmasız tek kalite kontrol fuarı olan Kalite’17, 8. Kontrol, Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı 12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında  İstanbul Fuar Merkezi / Yeni fuar Kompleksi – Yeşilköy ‘de gerçekleştirilmiştir.

Kalite, kontrol ve metroloji sektörünün buluşma noktası olan bu fuarda katılımcılar hedefledikleri nihai tüketici grupları ile bir araya gelme fırsatını yakalamışlardır. Türkiye genelindeki hızlı gelişimini sürdüren ve siz değerli müşterilerinin destekleri ile giderek hedef büyüten bir firma olarak, bu yıl ki Kalite’17 fuarında yer almış olmaktan ve sizlerle bilgi paylaşımında bulunmuş olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Fuar süresince standımızı ziyaret eden tasarım mühendislerine, araştırma geliştirme uzmanlarına, üretim sorumluları ve kalite kontrol alanında uzman kişilere ürün konseptleri eşliğindeki 3D tarama, fotogrametri, deformasyon alanlarındaki farklı uygulamalar ve ücretsiz GOM Correlate ve GOM Inspect yazılımlarımız hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır.

Kalite kontrol, tasarım ve araştırma – geliştirme konularında dinamik ve yenilikçi çizgimizi bundan sonra da devam ettireceğimizi bildirir, ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür ederiz.