Metroloji Yazılımları

ATOS Professional

ATOS Professional, GOM donanımını kontrol etmek ve doğru 3D yüzey verileri oluşturmak için sayısız ilave fonksiyon sunar. Bu, her zaman yüksek işlem güvenliğini garanti eder. Sezgisel kullanım konsepti, tüm ölçüm görevlerinin kolay ve esnek bir şekilde uygulanmasını mümkün kılar. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

TRITOP Profesyonel

Deformasyon analizi, yeni yazılım konseptine tamamen entegre edilmiştir ve şimdi standart bir paket olarak mevcuttur. GOM, TRITOP ölçüm sistemi ve tam parametrik inceleme ile deformasyon analizi için fonksiyon tabanını standartlaştırmıştır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ARAMİS Profesyonel

ARAMIS Professional yazılımı, ARAMIS sensörlerini ve GOM Test Kontrolörünü kontrol etmek için kullanılır. Yazılım, kullanıcı tarafından yönlendirilen bir kalibrasyon, entegre görüntü elde etme ve tetiklemenin yanı sıra otomatik analog veri edinmeyi de içerir. Böylece, yazılım mevcut test ortamlarına kolayca entegre edilebilir. ARAMIS Professional, GOM Correlate Professional değerlendirme yazılımındaki tüm fonksiyonları içerir. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

PONTOS Live

PONTOS Live, CNC makinelerinde hassas bir şekilde hizalanması veya armatürlerin ayarlanması gibi GOM’un bileşenleri konumlandırma izleme sistemidir. GOM Touch Probe ile birlikte PONTOS Live, optik olarak erişilmesi zor alanların denetlenmesini sağlar. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sanal Ölçüm Odası (VMR)

GOM, GOM Inspect ve ATOS Professional yazılımı üzerine kurulu ek bir VMR yazılım modülü sunar. VMR, ATOS ölçüm hücrelerinin tüm elemanları için merkezi kontrol istasyonu ve ölçüm planlama yazılımıdır. Tek bir yazılım paketi içinde otomatik ölçüm işlem zincirlerinin eksiksiz bir şekilde çoğaltılmasını tamamen entegre eder. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

ARGUS yazılımı

ARGUS yazılımı, optik ölçüm analizinin tüm ölçüm, değerlendirme ve dokümantasyon sürecini, yeni ölçüm görevlerinin kurulmasından ölçüm sonuçlarının değerlendirilmesine kadar basit iş akışlarıyla destekler. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR