Forming Technologies Incorporated

Metal & Sac Parçaların maliyet hesaplaması, fizibilitesi ve ürün tasarımı için yazılım üreten lider bir firma olan FTI, 1989`den beri otomotiv, uçak, elektronik ve kalıpçılık sektöründeki şirketlere tasarım zamanlarını kısaltma ve maliyet düşürme çözümler sunmaktadır.


Forming Suite ile Tanışın!

Yazılım; Sac parçalara şekil verebilme ve maliyet konularında, kolay kullanılabilir uygulamaları ile müşterilerine hızlı bir şekilde iş operasyonları geliştirme, maliyetleri düşürme ve pazarda ölçülebilir bir avantaj sağlamaktadır. Kısacası, Forming Suite 2018 Maliyet Analizi, Ürün tasarımı, Süreç Planlama ve Sac Kalıp tasarımı konularında uzmanlaşmıştır.


Forming Suite 2018 – Ürünler:

  • Stripnest: Yerleşim Planı
  • Sculptured Die Face: Yüzey Geliştirme
  • Cost Optimizer Adv.: Maliyet Belirleme
  • Fast Incremental: Sanal Kalıp
  • Process Planner: Süreç Planlama

FTI: Dassault Systèmes CAA Partner

FTI firması aynı zamanda, Dassault Systèmes’in sac parça sonlu elemanlar analizi ve açınım bulma konusundaki yazılım çözümleri ortağıdır (CAA Partner). CATIA V5 üzerinde çalışan yazılımı da mevcuttur. Bu sayede ürün geliştirme sürecinde maliyet ve şekil verebilme kabiliyetleri de test edilebilmektedir.

FTI çözümleri, 35 ülkede bulunan çözüm ortakları ile uluslararası bir alanı kapsamaktadır. 70 den daha fazla sayıdaki çözüm ortağı, FTI ürünleri için satış, uygulama ve teknik destek hizmeti sağlanmaktadır.


FORMING SUITE 2018

CADEM PLM ekibi olarak firmanıza özel en uygun Forming Suite Metal & Sac ürün ailesine ait yazılım lisansını sizin için seçelim. Başvuru formunu şimdi doldurun:

ÜCRETSİZ DEMO TALEBİ