Tasarım, Mühendislik & Ürün Geliştirme Yazılımları

Cadem, 1990 yılı başlarına dayanan birikimleri ile otomotiv, Havacılık, Raylı Sistemler, Endüstriyel Ekipman ve Ana & Yan sanayilerinin ihtiyaç duyduğu, tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme ihtiyaçlarına çözüm sağlamayı amaç edinmiştir.

Product Lifecycle Management (PLM)

Kurucu ortaklarımız; IBM+DS CATIA çözüm ortaklığı ve eğitim faaliyetlerini 1998 yılından itibaren Cadem Cad/Cam Destek Merkezi A.Ş. adı altında kurumsallaştırmışlardır. CAD/CAM konularındaki çözümleri Product Lifecycle Management (PLM) – Ürün Yaşam Döngüsü  kavramı ile çeşitlendirerek, Dassault Systemes ve konusunda uzman GOM, 3D Systems, Witte, Sensable, Optis ve diğer firma çözüm ortaklıkları ile büyüterek devam ettirmektedir.


CADEM ENDÜSTRİYEL YAZILIM PORTFÖYÜ

3D Tasarım/Analiz & PLM Yazılımları

Dassault Systèmes Çözümleri (3DS)

3DEXPERIENCE Platformu, Ürün Yaşam Döngüsü Yazılımları (PLM) & 3B Tasarım 'da öncü olan Dassault Systèmes 'in Türkiye'deki en büyük çözüm ortağı ve global Platinum Parneriyiz. Catia, Delmia, Enovia, Exalead, Simulia, 3DEXPERIENCE on the cloud olmak üzere satış, lisanslama, teknik destek hizmetleri sunuyoruz.

Metal & Sac Parça Çözümleri

Forming Technologies Incorporated

Forming Technologies Inc. (FTI) firması metal sac parçaların maliyet hesaplaması, fizibilitesi, ürün tasarımı ve sonlu elemanlar analizi konusunda yazılım çözümleri üreten lider bir firmadır. İlgili yazılımlar: Forming Suite, Stripnest, Sculptured Die Face, Cost Optimizer Advanced, Fast Incremental, Process Planner

Yüzey Modelleme Çözümleri

3D SYSTEMS & Geomagics 3D

3D Systems firmasına ait yüzey modelleme işlemleri için kullanılan Geomagic 3D sayesinde parametrik ve non-parametrik (free form) yüzey modellemeler hızlı ve kolaydır. Geomagic® Freeform® ve Geomagic® Sculpt® 3D Modelleme yazılımları içerisine dokunma hissinin entegre edilmesi ile gerçek üç boyutlu navigasyon ve güç geri bildirimi sağlar.

Işık Simülasyon Yazılımı

OPTIS - SPEOS Yazılımı

OPTIS Firması ışık konusunda simülasyon yazılımları geliştirmektedir. SPEOS yazılımı fizik kurallarına dayalı fotometre, colorimetre, ışık ve fotogerçeklik imkanlarını entegre etmiştir. Bünyesindeki malzeme, ışık kaynağı ve sensör kütüphanesi kullanımı ile gerçekçi sanal prototipler oluşturup, ürünler üzerinde ışığın davranışı hakkında bilgi verir.

Otomotiv Standartları

Technia Transcat

CAVA (CATIA Automotive Extensions Vehicle Architecture); modifiye edilmiş parçaları kontrol etmeyi sağlar. Uluslararası kurallar, normlar ve standartlar tüm tasarım sürecinde 3DEXPERIENCE, CATIA V5, CATIA V6 için sağlanmıştır. Q-Checker (Ürün Ağacı Kontrol Yönetimi Sistemi) Data ürün ağacının ana sanayi veya serbest tasarım modellerine uyup uymadığını kontrol eder.

Doğru Endüstriyel Yazılım & PLM Seçiminde Zorlanıyor Musunuz?

CADEM PLM Ekibi olarak, sektörünüze en uygun yazılımları sizin için seçiyoruz. Ulaşım, havacılık, savunma, otomotiv vb sektörler için en doğru yazılımları öneriyoruz. İletişim formunu doldurun, uzman ekibimiz size geri dönüş yapsın.

Bilgileriniz başarı ile iletildi.
Scroll Up