CAD/CAM Eğitimleri

Dassault Systèmes Sertifikalı Uzmanlık

CADEM 1990 yılı başlarına dayanan birikimleri ile tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme alanlarında çalışan kurumsal müşterilerimizi ve son kullanıcılarını uzman ve alanında sertifikalı eğitmenlerimiz ile eğitmektedir. CADEM kurumsal gayesini şu şekilde tanımlar. “ Paydaşlarımızın itibarını ve marka değerini yükseltmek.” Bu gayede yılda 200 den fazla kursiyerini uygulama performanslarını zirveye çıkarmak için eğitmektedir.


3DEXPERIENCE Eğitimi & Eğitim Materyalleri

Eğitim müfredatımız “güncelden başlar, kalıplaşmış yöntemler ile desteklenir.” Teknik eğitimlerimiz; Otomotiv, Raylı Sistemler, Endüstriyel Ekipman, Havacılık ve Savunma sanayilerini dikkate alarak iş üzerinde uygulamalı eğitim sistemi üzerine tasarlanmıştır. CAD/CAM/CAE Kursları ile öğrenilen bilgiler, çalıştıkları ortamda karşılaşabilecekleri senaryolar dikkate alınarak oluşturulmuştur.


 

Dassault Systèmes Education Partner:

CADEM

Müşterimize özgün olan eğitimlerimizde eğitim öncesi online ve uygulamalı olarak iki aşamada seviye tespiti yaptıktan sonra yapılan eğitim sonrasında tekrar ölçüm yapılarak bilgi ve metot aktarımının bireyde oluşturduğu farkı raporluyoruz.

 

Detaylı Eğitim Takvimimiz Yayınlandı:

 

Diğer Eğitimlerimiz:

Ürün Yaşam Döngüsü

Uygulamalı PLM Eğitimleri

Optik 3D Ölçüm & Tarama

Profesyonel GOM Eğitimleri

Sanal & Arttırılmış Gerçeklik

AG/VR/Hololens Eğitimleri

Scroll Up